„VIII – MISTRZOSTWA WROCŁAWIA SZKÓŁ ŚREDNICH W ŻEGLARSTWIE, KAJAKARSTWIE I NA DESKACH SUP” 12.10.2024 r

Fundacja Hobbit serdecznie zaprasza reprezentacje Szkół Średnich Wrocławia na „VIII MISTRZOSTWA WROCŁAWIA SZKÓŁ ŚREDNICH W ŻEGLARSTWIE, KAJAKARSTWIE i NA DESKACH SUP,” które odbędą się w dniu 12 października 2024 roku (sobota) w godzinach od 8:00 do 17:00.

Mistrzostwa odbędą się na dwóch lokalizacjach:

Rozlewiska „Mariny Wrocław” przy ul. Edmonda Micheleta na Osobowicach, gdzie będą miały miejsce zawody w żeglarstwie, kajakarstwie i na deskach SUP.

„Marina Kozanów” przy ul. Połbina 1 we Wrocławiu, gdzie zostaną zgłoszone załogi żeglarskie, osady kajakowe oraz obsady na deski SUP. Tam także przeprowadzona zostanie weryfikacja dokumentów, odprawa techniczna, uroczyste otwarcie Mistrzostw, podsumowanie zmagań oraz uroczyste zakończenie.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów, którzy chcieliby wziąć udział w tych emocjonujących zawodach, do zapoznania się z załączonymi do wiadomości szczegółowymi informacjami. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres biuro@fundacja-hobbit.pl do 11 października 2024 roku. Organizator zapewnia jachty, kajaki oraz deski SUP wraz ze środkami asekuracyjno-ratunkowymi.

CEL

• Popularyzacja żeglarstwa, kajakarstwa i pływania na desce SUP, jako ciekawej i atrakcyjnej formy spędzania czasu wolnego.
  • Propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji.
  • Popularyzacja rzeki Odry, „Mariny Kozanów” oraz jednego z najpiękniejszych i największych akwenów Wrocławia – terenu przyszłej „Mariny Wrocław” przy ul. Edmonda Micheleta na Osobowicach.
  • Wdrażanie nowych trendów w organizacji imprez żeglarskich, kajakowych i pływania na desce SUP we Wrocławiu.
  • Wyłonienie najlepszych drużyn żeglarskich, kajakowych i na deskach w 2024 roku, wśród szkół średnich miasta Wrocławia.

Dla najlepszych szkół i zawodników przygotowano nagrody, medale i puchary. Dla startujących, po wcześniejszym umówieniu się, w trakcie zajęć Fundacyjnych przewidziano możliwość odbycia treningu na kajaku, desce SUP i jachcie na terenie Mariny Kozanów, pod nadzorem instruktora.

Regulamin i karta zgłoszenia w załączniku.

Zapraszamy do udziału!