Obozy letnie

Obozy letnie to kwintesencja naszych działań od ponad III dekad. Odbywają się one w miejscowości Przełazy nad Jeziorem Niesłysz, woda posiada tutaj pierwszą klasę czystości. Otaczające ośrodek lasy stwarzają uroczy krajobraz i specyficzny, przyjazny dla zdrowia mikroklimat. Na naszym obozie na pewno nie będzie nudy! Sprawdźcie sami!

Obóz szkoleniowy

Obóz szkoleniowy jest skierowany dla osób, które chciałyby uzyskań stopień żeglarza jachtowego. Na obozie większość wolnego czasu przeznaczamy na intensywny program szkoleniowy. Nie przekazujemy tylko suchej wiedzy, naszą misją jest przygotowanie młodych adeptów żeglarstwa do samodzielnego prowadzenia jachtu w przyszłości. Podczas 2 tygodniowego obozu, przeprowadzany jest pełen program teoretyczny i praktyczny. Obóz kończy się egzaminem państwowym po którym będziecie w stanie wyrobić swój pierwszy patent żeglarski. Do egzaminu na Patent Żeglarza Jachtowego może podejść osoba, która w dniu egzaminu ma ukończony 14 rok życia.

Dowiedz się więcej

Obóz windsufingowy

Obóz windsurfingowy jest skierowany zarówno dla osób które pierwsze doświadczenia z windsurfingiem mają już za sobą, jak i tych które są zupełnie początkujące. Posiadamy wieloletnie doświadczeniu w branży oraz w pracy z młodzieżą, dzieci oraz rodzice otrzymują pewność udanego i bezpiecznego wypoczynku. Obóz windsurfingowy to ciekawa, sportowa rozrywka ale również świetna okazja do nawiązania nowych znajomości! Zapisz się już dziś!

Dowiedz się więcej

Obóz poszukiwaczy skarbów i piratów

Kolonie żeglarskie organizowane są w miejscowości Przełazy nad Jeziorem Niesłysz (woj. lubuskie), woda pierwszej klasy czystości. Otaczające ośrodek lasy stwarzają uroczy krajobraz i specyficzny mikroklimat, sprzyjający leczeniu chorób płuc i serca. Dzieci mieszkać będą w trzykondygnacyjnym neorenesansowym pałacu z XIX w. Z uwagi na wędrowną formułę kolonii przewidziane jest spanie pod namiotem i pod „chmurką” przy ognisku (uzależnione od pogody).

Dowiedz się więcej

Obóz regatowy

Proponujemy obóz regatowy w klasie Optymist. Optymist to jedna z najpopularniejszych jednoosobowych klas regatowych na całym świecie. Jednocześnie jest to doskonały jacht do stawiania pierwszych kroków w żeglarstwie, a zarazem wyrafinowana jednostka do rywalizacji sportowej w żeglarstwie (system rywalizacji dzieci i młodzieży zaczyna się od Optymista). Obóz ma za zadanie nauczyć prowadzenia jachtu z szczególnym uwzględnieniem specyfiki techniki regatowej oraz rywalizacji sportowej w żeglarstwie. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora.

Dowiedz się więcej

Obóz rekreacyjny

Obóz rekreacyjny jest obozem który pozwoli Ci zasmakować wszystkiego co u nas najlepsze. W trakcie obozu, nauczysz się podstaw żeglarstwa, zwiedzisz jezioro na kajakach oraz deskach SUP, przeżyjesz bitwę morską, pograsz w gry terenowe oraz wiele innych. Jest to najbardziej wszechstronna forma obozu jaka u nas występuje - nauczysz się i przeżyjesz naprawdę wiele. Zapisz się już dziś!

Dowiedz się więcej