VII MISTRZOSTWA WROCŁAWIA SZKÓŁ ŚREDNICH W ŻEGLARSTWIE, KAJAKARSTWIE i NA DESKACH SUP

Dzień dobry!

Fundacja Hobbit serdecznie zaprasza reprezentacje Szkół Średnich Wrocławia na „VII MISTRZOSTWA WROCŁAWIA SZKÓŁ ŚREDNICH W ŻEGLARSTWIE, KAJAKARSTWIE i NA DESKACH SUP,” które odbędą się w dniu 30 września 2023 roku (sobota) w godzinach od 8:00 do 17:00.

Główną nagrodą jest puchar Prezydenta Miasta Wrocławia dla najlepszej szkoły, uwzględniający wyniki w poszczególnych konkurencjach: żeglarskiej, kajakowej i SUP. Pozostałe szkoły otrzymają dyplomy w zależności od zajętych miejsc. Organizatorzy przewidują również dodatkowe nagrody dla zwycięzców.

Mistrzostwa odbędą się na dwóch lokalizacjach:

  1. Rozlewiska „Mariny Wrocław” przy ul. Edmonda Micheleta na Osobowicach, gdzie będą miały miejsce zawody w żeglarstwie, kajakarstwie i na deskach SUP.
  2. „Marina Kozanów” przy ul. Połbina 1 we Wrocławiu, gdzie zostaną zgłoszone załogi żeglarskie, osady kajakowe oraz obsady na deski SUP. Tam także przeprowadzona zostanie weryfikacja dokumentów, odprawa techniczna, uroczyste otwarcie Mistrzostw, podsumowanie zmagań oraz uroczyste zakończenie.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów, którzy chcieliby wziąć udział w tych emocjonujących zawodach, do zapoznania się z załączonymi do wiadomości szczegółowymi informacjami. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres biuro@fundacja-hobbit.pl do 29 września 2023 roku. Organizator zapewnia jachty, kajaki oraz deski SUP wraz ze środkami asekuracyjno-ratunkowymi.

Pozdrawiamy! ?