"Dolnośląska Szkoła Pod Żaglami"

OBOZY WINDSURFINGOWE W 2020 r.

koszt

27.06 – 11.07.2020

11.07 – 25.07.2020

25.07 – 08.08.2020

08.08 – 22.08.2020

1930 zł

Motywem przewodnim obozu są "piraci" w związku z tym przebranie pirackie obowiązkowe:)

Wyżywienie, zakwaterowanie, program, przejazd autokarem na obóz i powrót do Wrocławia, opieka lekarska, opieka pedagogiczna i instruktorska, ubezpieczenie NW, sprzęt pływający – deski windsurfingowe, sprzęt ratunkowy, zabezpieczenie motorowodne i ratownicze, sprzęt biwakowy. Organizator nie ubezpiecza osobistego sprzętu uczestników przed kradzieżą czy zgubieniem.

Obozy windsurfingowe organizowane są w miejscowości Przełazy nad Jeziorem Niesłysz (woj. lubuskie), woda pierwszej klasy czystości. Otaczające ośrodek lasy stwarzają uroczy krajobraz i specyficzny mikroklimat, sprzyjający leczeniu chorób płuc i serca.

- Adres: Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy Pałac w Przełazach 20; 66-218 Lubrza

Namioty 10 osobowe wyposażone w łóżko polowe typu "kanadyjka" z materacem i kocem, ŚPIWÓR WE WŁASNYM ZAKRESIE, wc, natryski na terenie obozu, stołówka z dobrym jedzeniem, własna plaża i port jachtowy.

Organizatorzy dopuszczają możliwość opłacenia kosztów uczestnictwa w ratach. Pierwsza rata w wysokości 800 złotych, płatna do dwóch tygodni po zapisaniu dziecka na obóz. Pozostała część płatna najpóźniej na dwa tygodnie przed rozpoczęciem obozu. Wpłat dokonujemy tylko na rachunek bankowy Fundacji.

-poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek w godz. 1530-1930 do 07.08.2020 r. od 08.08. do 08.09.2020 biuro nieczynne.

Rachunek Fundacji:

• "Wpłata za obóz windsurfingowy ................ (imię i nazwisko dziecka) turnus ................"

Zachęcamy również do "Wpłaty na działalność pożytku publicznego" w celu odliczenia do 6% od dochodu na podstawie Art 26ust 1 pkt 9 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

W przypadku rezygnacji z obozu po 14.06.2020 r., organizator zwraca tylko połowę kosztów obozu.

W przypadku wcześniejszego wyjazdu z obozu, zwracane będą tylko częściowe koszty wyżywienia w wysokości 25 złotych za każdy dzień nieobecności – tylko powyżej 3 dni (nie dotyczy osób dyscyplinarnie usuniętych z obozu).

NA KAŻDYM TURNUSIE JEST MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA SZKOLENIA NA STOPIEŃ STERNIKA MOTOROWODNEGO.

Wymagania:

-Zdanie egzaminu na stopień sternika motorowodnego

-Osoby w wieku poniżej 16 roku życia, mogą realizować swoje uprawnienia na jachtach motorowodnych o mocy silnika do 60 kW (1kW = 1,36 KM)

Szkolenie – (wpłata na konto Fundacji Hobbit)  800 zł

Koszt egzaminu (opłata dla Związku Żeglarskiego) – uczniowie 125 zł

Patent (opłata dla Związku Motorowodnego) – uczniowie 25 zł

PROGRAM OBOZU WINDSURFINGOWEGO:

-szkolenie teoretyczne i praktyczne windsurfingowe,

-nauka śpiewania szant, nauka starych tańców marynarskich, wieczorne gry i zabawy przy ognisku, wyprawy na wyspę, dzień pirata, Neptunalia, wędrówka żeglarska,…

-wiek 11-19 lat – posiadamy małe pędniki

-zgoda uczestnika na udział w programie obozowym (na karcie uczestnika)

-opłacenie obozu w wyznaczonym terminie,

-dostarczenie oryginału czytelnie wypełnionej karty obozowej.

-rezerwacja miejsca nie gwarantuje wyjazdu na obóz, dopiero po wniesieniu wpłaty w ustalonym terminie wyjazd jest zagwarantowany.

-śpiwór,

-nieprzemakalną kurtkę i spodnie - sztormiak,

-karimatę  - niezbędna podczas wędrówki żeglarskiej,

-czapkę zimową i ciepły sweter,

-strój i obuwie sportowe,

-kalosze,

-słoneczne okulary, krem ochronny i letnie nakrycie głowy, coś na komary,

-miękkie obuwie do pływań na jachtach żaglowych - trampki lub tenisówki,

-strój kąpielowy,

-klapki pod prysznic,

-latarkę,

-zeszyt i coś do pisania,

-instrumenty muzyczne np. gitara, flet, przeszkadzajki itp.

-lekarstwa na przeziębienie,

-szczyptę zdrowego rozsądku.

-nałogów tytoniowych, alkoholowych, narkotycznych i innych używek,

-sprzętu elektronicznego, PSP

-zwierząt,

-brzydkiej pogody i złego humoru.

-zbiórka w dniu wyjazdu o godzinie 830 na parkingu "Skatepark" ul. Legnicka 65 (stara zajezdnia) wjazd od ul. Wejherowskiej, odjazd godzina 900. Pierwszym posiłkiem w dniu przyjazdu na obóz jest kolacja.

-w godzinach 1730 - 1900 na parking "Skatepark" ul. Legnicka 65 (stara zajezdnia)wjazd od ul. Wejherowskiej. Ostatnim posiłkiem w dniu wyjazdu z obozu jest obiad.

ZA CO UCZESTNIK MOŻE WYJECHAĆ WCZEŚNIEJ Z OBOZU BEZ PRAWA DO ZWROTU OPŁATY ZA OBÓZ:

-picie alkoholu (piwo to też alkohol),

-palenie papierosów,

-samowolna kąpiel - bez nadzoru,

-samowolne oddalenie się z obozu,

-agresywny i wulgarny stosunek do kolegów, koleżanek i kadry obozu,

-odurzanie się np. narkotyki, kleje, itp.

-łamanie reguł bycia razem ustalonych przez obozowiczów i kadrę.

Nie prowadzimy obozów resocjalizacyjnych i terapeutycznych! Jeśli masz problem z którymkolwiek punktem i szanujesz pieniądze rodziców, to wybierz innego organizatora.

-tel. 504 921 747 (do 1430)

-Tel. 71 321 01 77 po 15.30

-biuro Fundacji Hobbit: pl. Św. Macieja 5a, 50-244 Wrocław.

-e-mail: biuro@fundacja-hobbit.pl

-www.fundacja-hobbit.pl